10 įdomių transporto idėjų vestuvėms: automobilių nuoma…

Pasinaudokite galimybe savo vestuvių šventei išsinuomoti stilingą ir originalią transporto priemonę.

Jau susiruošėte keliauti į bažnyčią? Be ar pagalvojote kaip tai padarysite? Ar pasirinksite prabangų „Rolls-Royce“ automobilį, vakarėlių autobusą, o gal dvivietį dviratį? Nesvarbu, ar norite unikalios kelionės, atskleidžiančios jūsų gerą skonį ar ieškote tiesiog smagios transporto idėjos savo vestuvėms, yra daugybė vestuvėms skirtų transporto priemonių.

Sportinės mašinos

Sportinės mašinos

Porų, kurios mėgsta aštrius pojūčius ir neužmirštamus potyrius, dėmesį dažnai patraukia dviviečiai sportiniai automobiliai. Nuo „Maserati GranSport“ iki „Lamborghini Gallardo“ – šios egzotiškos transporto priemonės žaibiškai pristatys jus į vestuvių vakarėlį, o po jo nepastebimai paskandins jus nakties prieblandoje. Tiesa, turėsite parepetuoti, nes norint gražiai įlipti ir išlipti iš sportinio automobilio reikia turėti įgūdžių, ypač vilkint ilgą suknelę.

Vandens transportas

Vandens transportas

Jei vestuves nusprendėte švęsti prie ežero ar vandenyno, prašmatniai savo kelionei rinkitės greitaeigį katerį ar jachtą ir smagiai pasitikite jums ant kranto mojančius svečius. Kad patirtų daugiau adrenalino ir būtų linksmiau, poros pasirenka ir dviviečių baidarių ar netgi irklenčių idėją.

Senoviniai automobiliai

Senoviniai automobiliai

Antikvarinis automobilis, pavyzdžiui, senovinis „Rolls-Royce“, yra puikus būdas atvykti į vestuvių ceremoniją. Be to, tai puikus fonas klasikinėms nespalvotoms nuotraukoms. Populiariausi nuomojamų automobilių modeliai – „Chrysler 300“, „Rolls-Royce Phantom“, „Rolls-Royce Silver Cloud“ arba „Bentley S2“. Daugelis porų stengiasi pasirinkti senovinius ir labai išraiškingus automobilius. Įsivaizduokite nuotraukas, kuriose jūs abu važiuojate senoviniu „Volkswagen Beetle“ ar ryškiaspalviu „Volkswagen“ furgonu, o gal net ir senoviniu pikapu.

Dviratės transporto priemonės

Dviratės transporto priemonės

Jei neturite idėjų, kaip galėtumėte atvykti į savo vestuvių šventę, pagalvokite, galbūt smagumo suteiktų motociklas, „Vespa“ ar tandeminis dviratis? Gausite apdovanojimų vertas nuotraukas ir nuostabų prisiminimą. Tiesiog nepamirškite prieš vestuvių dieną pasitreniruoti, kaip vilkint suknelę ir avint aukštakulniais užlipti ant tokios transporto priemonės.

Arklio traukiama karieta

Arklio traukiama karieta

Pasijauskite it pasakoje – keliaukite arklio traukiamoje karietoje. Tokiose karietose telpa nuo dviejų iki šešių keleivių, todėl galite keliauti ir su svečiais arba išsinuomoti daugiau karietų ir į vestuvių vakarėlį vykti karališkojo stiliaus būdu. Miesto poroms siūloma žaisminga galimybė derinti žirgo ir bagio (maža padelais valdoma transporto priemonė) idėjas – tiems, kurie nori klasikos, dvelkiančios modernumu.

Skrydis lėkuvu

Skrydis lėkuvu

Sukurkite ir patirkite WOW efektą – į vestuves atvykite sraigtasparniu. Užsakomasis sraigtasparnis paprastai gali skraidinti nuo trijų iki šešių žmonių, todėl galite paskraidinti ir artimiausius svečius. Svarbu – norint saugiai nusileisti sraigtasparniu reikia erdvės ir būtina laikytis vietinių kelionių oru įstatymų. Apsvarstykite galimas pakilimo ir nusileidimo vietas bei pasitarkite su užsakomųjų reisų kompanija dėl savo pasirinkimo.

Standartinis limuzinas

Standartinis limuzinas

Klasikinis variantas – limuzinas, jungiantis oficialumą, funkcionalumą ir prabangą. Jame yra pakankamai vietos, kad ir jaunųjų tėvai ar artimiausi svečiai pasijaustų kaip VIP. Tokiuose limuzinuose yra įrengta nuo 8 iki 10 sėdimų vietų. Arba pasirinkite miesto automobilį, kuris iš esmės yra limuzino versija, tik jame telpa iki keturių keleivių.

Visureigis limuzinas

Visureigis limuzinas

Norėdami dar didesnio efekto ir tviskėjimo rinkitės „Hummer“, „Escalade“ ar „Navigator“ limuzinus. Šie mega visureigiai yra su disko žibintais, lazeriais, veidrodinėmis lubomis ir aukščiausio lygio garso sistemomis, juose telpa iki 20 žmonių.

Vakarėlių autobusai

Vakarėlių autobusai

Nelaukite, kol pateksite į vietą, kad pradėtumėte švęsti. Pakvieskite savo svečius (paprastai iki 40 žmonių) važiuoti vakarėlių autobusus, kuriame įrengtas baras, daug garso ir šviesos. Jei planuojate vartoti mėgstamus gėrimus, pasidomėkite, ar autobusą nuomojanti įmonė turi tam reikalingą licenciją.

Svečių pavežėjai

Svečių pavežėjai

Išnuomokite autobusą ar maršrutinį autobusą, kuriame paprastai telpa iki 60 keleivių, kad visi draugai ir šeimos nariai į jūsų vestuves keliautų kartu. Arba galite išsinuomoti nostalgišką geltoną mokyklinį autobusą, kuriame telpa nuo 40 iki 50 keleivių (tiesiog įsitikinkite, kad juose būtų įrengtas oro kondicionierius.) Jei norite daugiau potyrių, galite rinktis ir senovinius vežimėlius, kuriuose gali tilpti iki 30 keleivių – tai ypač patrauklus pasirinkimas gražioms nuotraukoms. Nepamirškite, kad tokie vežimėliai tinkami trumpoms kelionėms. Jei tuoksitės didmiestyje, ilgesniems maršrutams geriau rinkitės apžvalginį dviaukštį autobusą.


Pasidalink su draugais!