Automobilių Pardavimo Svetainės Vokietijoje

Kai kuriais atvejais pirkti naudotą automobilį gali būti prasmingiau nei pirkti naują, nes automobilio piniginė vertė būna daug sumažėjusi, todėl galite sutaupyti nemažai pinigų. Galbūt jūs persikėlėte gyventi į Vokietiją arba tiesiog nusprendėte pirkti naudotą transporto priemonę šioje šalyje ir norite ją eksportuoti. Abiem atvejais turite žinoti, kur nusipirkti kitoje šalyje naudotą benzininį ar dyzelinį automobilį, todėl pateiksime keletą svetainių, kur Vokietijoje galite nusipirkti automobilį iš privataus arba automobilių pardavėjo.

Geriausios svetainės, skirtos pirkti naudotiems automobiliams Vokietijoje:

Geriausios svetainės, skirtos pirkti naudotiems automobiliams Vokietijoje:

“AutoScout24”

“AutoScout24”:

“AutoScout24” – tai yra tarptautinė, viena populiariausių automobilių pasiūlymų svetainių ne tik Vokietijoje, bet ir Europoje, internetinė platforma, kurioje galima nusipirkti ar parduoti naują arba naudotą automobilį. Ši internetinė svetainė kasmet sulaukia daugiau nei 27 milijonų klientų ne tik Vokietijoje, bet ir kitose 18-oje Europos valstybių ir siūlo daugiau nei 2 milijonus transporto priemonių. Be to, galite nesukti galvos, jei nemokate vokiečių kalbos, nes ši svetainė siūlo ir kitų kalbų parinktis, pvz., anglų, rusų, ispanų, italų ir prancūzų. Nors jūs negalėsite šioje svetainėje tiesiogiai nusipirkti automobilio, tačiau būsite nukreipti į privačius pardavėjus arba automobilių salonus. Šioje svetainėje galite rasti ne tik privačių automobilių pardavėjų ar automobilių salonų, bet ir finansų bei draudimo paslaugų teikėjų pasiūlymus tam, kad galėtumėte akimirksniu finansuoti ar apdrausti savo automobilį.

“Mobile.de”

“Mobile.de”:

“Mobile.de” – tai yra didžiausia Vokietijos internetinė platforma, kuri naudojama naudotiems automobiliams pirkti bei parduoti. Taigi, jūsų patirtis perkant naudotą automobilį priklausys nuo pardavėjo, o ne nuo pačios platformos. Be to, jums nereikia jaudintis, jei nemokate vokiečių kalbos, nes svetainė siūlo ir kitų kalbų parinktis, pvz., anglų, turkų, ispanų, prancūzų, italų, olandų ir kita. Be privačių pardavėjų, svetainė siūlo 40 000 automobilių pardavėjų, kurie  bendradarbiauja su platforma ir reguliariai reklamuoja savo transporto priemones. Be to, ši internetinė svetainė turi ir funkcinę kainų ir draudimo skaičiuoklę, kurią galite naudoti ieškodami sau patinkančio automobilio. Taip pat “Mobile.de” yra vienintelis internetinis tinklalapis, kuris siūlo automobilius nuomai

“eBay Kleinanzeigen”

“eBay Kleinanzeigen”:

“eBay Kleinanzeigen” – tai yra internetinė svetainė, kurioje galima nusipirkti arba parduoti visus naudotus daiktus, įskaitant ir automobilius. Jums reikia žinoti, kad ši svetainė neveikia anglų kalba, tačiau ji yra naudinga tuo, kad suteiks daug naudingos informacijos apie automobilius ir jų savininkus. Jei kalbėsime tik apie naudotus automobilius, tai “eBay Kleinanzeigen” yra antras pasirinkimas po “AutoScout24” atliktos paieškos. 

“Gebrauchtwagen.de”

“Gebrauchtwagen.de”:

“Gebrauchtwagen.de” – tai yra viena didžiausių Vokietijos automobilių platinimo platformų ir dar 2019 metų sausio mėnesį siūlė 468 000 transporto priemonių, įskaitant ir privačius, ir komercinius automobilių pardavėjus. 

 

“12Gebrauchtwagen.de”

“12Gebrauchtwagen.de”:

“12Gebrauchtwagen.de” – tai yra internetinė svetainė, kuri padės rasti naudotą automobilį Vokietijoje. Ši svetainė siūlo keletą naudingų funkcijų, tačiau minusas yra tas, kad ji yra vokiečių kalba ir nėra kitų kalbų parinkčių. 

Kitos automobilių pardavimo internetinės svetainės

Kitos automobilių pardavimo internetinės svetainės:

Be šių penkių pagrindinių ir didžiausių internetinių svetainių yra dar keletas mažesnių, kurias greičiausiai taip pat norėsite patikrinti:

Įsigykite savo automobilio draudimą Vokietijoje

Įsigykite savo automobilio draudimą Vokietijoje:

Jei nusipirkote automobilį Vokietijoje, tai pirmas dalykas apie kurį turėtumėte pagalvoti yra draudimas. Yra dvi pagrindinės ir, žinoma, geriausios įmonės, kurios siūlo šių paslaugų paketus, tai yra “Allianz” ir “CosmosDirect”. “CosmosDirect” yra labiausiai prieinamas tarp visų draudimo paslaugų teikėjų, o “Allianz” yra didžiausią pagarbą užsitarnavusi ir visame pasaulyje veikianti draudimo bendrovė.

“Allianz” yra didelė korporacija, kuri turi savo padalinius su konsultantais visoje Vokietijoje ir siūlo šiuos draudimo paslaugų paketus:

 • “Smart”;
 • “SmartPlus”;
 • “Comfort”;
 • “Premium”.

Paslaugų paketai prasideda nuo 72 eurų per metus, be to galima rinktis skaitmeninį automobilio draudimą, kuris sutaupys pinigų ir suteiks šiek tiek lankstumo. Jei pasirinksite šią įmonę, tada galite tikėtis puikaus klientų aptarnavimo. 

“CosmosDirect” yra automobilių draudimo paslaugų teikėjas, pasižymintis ne tik mažomis kainomis, bet ir puikiu kainos ir kobybės santykiu. 2018 metais “CarsDirect” buvo pripažinta populiariausia automobilių draudimo paslaugų teikėja Vokietijoje. Tai yra labiausiai rekomenduojamas automobilių draudimas visoje Vokietijoje. 

Jei pasirinksite “CosmosDirect”, sutaupysite nemažai pinigų, nes galite gauti šias nuolaidas:

 • 5 proc. kliento nuolaida pasirašius sutartį;
 • 10 proc. nuolaida elektromobiliams;
 • iki 10 proc. šeimos nuolaida;
 • iki 10 proc. nuolaida namų savininkams;
 • nuolaidos perkant naują ar naudotą automobilį.

 

Automobilių registracija Vokietijoje

Automobilių registracija Vokietijoje:

Automobilių registracija yra antras dalykas, kurį turite padaryti įsigijus ir apdraudus automobilį Vokietijoje. Turėkite omenyje, kad registruojant automobilį, jo draudimą jau turite turėti. Be to, automobilį turite užregistruoti kompetetingoje automobilių registracijos institucijoje. Jei perkate naudotą automobilį iš privataus asmens, šią procedūrą turėsite atlikti savarankiškai, tačiau jei perkate iš automobilių pardavėjų, tada šį procesą jie atliks už jus. Jei norite užregistruoti automobilį, turite užsisakyti susitikimą vietinėje automobilių registracijos įstaigoje – „Kraftfahrzeug Zulassungsstelle“, kurioje automobilio registracija kainuoja apie 30 eurų.

Dokumentai, kurių reikia norint užregistruoti automobilį:

 • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas – Vokietijos ar užsienio pasas, leidimas gyventi ar asmens tapatybės kortelė;
 • Registracijos pažymėjimas;
 • Nuosavybės įrodymas – automobilio registracijos liudijimo antra dalis;
 • Automobilio draudimo įrodymas – eVB numeris;
 • Atitikties sertifikatas – jei yra taikomas;
 • Užsienio registracijos liudijimas – jei automobilis importuotas iš kitos šalies;
 • Techninės apžiūros įrodymas;
 • SEPA tiesioginio debeto įgaliojimas sumokėti transporto priemonės mokestį.

Jei su dokumentais yra viskas gerai, jūsų automobilis bus užregistruotas ir jūs gausite registracijos antspaudą automobilio numeriams.


Pasidalink su draugais!