Dar viena 2020 – ųjų metų socialinių medijų tendencija: dirbtinio intelekto apraiškos bus pastebimos vis labiau

Dirbtinis intelektas – pačių įvairiausių diskusijų vertas objektas: vieni tvirtina, kad tai yra labai gerai, ir, kad kuo daugiau jo apraiškų bus mūsų gyvenime, tuo patogesne ir modernesne kasdienybe galėsime mėgautis. Vis dėlto, netrūksta ir sakančių, kad dirbtinis intelektas gali padaryti meškos paslaugą: galbūt, mums ir pavyks sutaupyti šiek tiek laiko, tačiau išlieka didelė tikimybė, kad tūkstančiai įvairių profesijų žmonių liks be darbo, o taip pat vis dažniau užsimenama ir apie tai, kad dirbtinis intelektas negalės taip stropiai bei kruopščiai atlikti tam tikrų funkcijų, kaip tai galėtų padaryti žmogus. Kaip ten bebūtų, viena iš ateinančių metų tendencijų skelbia, kad socialinėse medijose vis dažniau pastebėsime dirbtinio intelekto apraiškas.

Dirbtinio intelekto apraiškos – nuolat auga

Visų pirma, reikia akcentuoti, dirbtinio intelekto apraiškos socialinėse medijose jau nebėra naujiena – tai pastebima jau kurį laiką. Štai, pavyzdžiui, jei lygintume 2019 – uosius metus su ankstesniais, tai pastebėtume, kad dirbtinio intelekto apraiškų socialinėse medijose buvo nustatyta net 4,7 milijono kartų daugiau.  Na, o 2020 metais šis skaičius bus dar didesnis.

Dirbtinis intelektas socialinėse medijose – labiau naudingas nei žalingas

Na, o dabar pats metas įvardinti, ko gero, dar svarbesnę naujieną nei prieš tai – jei dauguma žmonių baiminasi, kad dirbtinis intelektas gali pridaryti daug žalos, tai, vargu ar šios baimės yra pagrįstos – reikėtų vertinti realią situaciją, atsižvelgiant į konkrečią sritį. Tad, kai kalbame apie dirbtinį intelektą socialinėse medijose, drąsiai galime sakyti, kad jis bent šiuo atveju yra  labiau naudingas nei žalingas, kadangi iš tiesų turi  daug puikių privalumų: leidžia optimizuoti darbą, supaprastindama kai kuriuos darbo procesus, leidžia taupyti išteklius (laiką, pinigus, darbuotojų energiją ir t.t.). Taigi, socialinių medijų kūrėjai jau pastebėjo, kiek daug naudos gali suteikti dirbtinis intelektas, tad, nieko keista, kad 2020 metais į tai bus investuoja dar daugiau.


Pasidalink su draugais!