Jei norite, kad internetinė svetainė būtų populiari, būtina ją pritaikyti ir mobiliesiems įrenginiams

Internetinių svetainių kūrėjai yra pasiruošę paaukoti daugybę darbo valandų ir išbandyti inovatyviausius metodus tam, kad sukurtų iš tiesų puikią internetinė svetainę – tokią, kokia būtų noriai lankoma ir džiugintų jos savininkus. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad net ir pačios didžiausios pastangos gali atnešti mažai naudos, jei nebus įgyvendintas vienas labai svarbus sprendimas – atminkite, jog geriausių rezultatų ir didelio lankomumo sulauksite tik tada, jei internetinė svetainė bus pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams. Kodėl tai svarbu? Apie tai jau netrukus.

Net 80 proc. interneto vartotojų kasdien naudoja išmaniuosius telefonus

Jei norite, kad internetinė svetainė būtų populiari ir gausiai lankoma, tokiu atveju verta prisiminti, jog egzistuoja viena labai svarbi sąlyga – tinklapis turi būti pasiekiamas visiems interneto vartotojams. Klystate, jei galvojate, kad viskas, ko reikia, tai – tik pritaikyti internetinė svetainė kompiuterių vartotojams. Nieko panašaus, nepamirškite svarbaus fakto, kad išmanieji telefonai šiandien yra populiarūs, kaip niekada ir net 80 proc. interneto vartotojų jais naudojasi kasdien. Vadinasi, jūsų internetinė svetainė tiesiog privalo būti pritaikyta mobiliųjų įrenginių vartotojams, priešingu atveju rizikuojate netekti daugybės apsilankymų.

Daugybė vartotojų nesilankys antrą kartą jūsų internetinėje svetainėje, jei jos nebus galima pasiekti naudojantis mobiliuoju įrenginiu

Įvairūs tyrimai atskleidžia labai svarbią išvadą, kuri privers suklusti visiems, kure dar tik svarsto, ar iš tiesų verta internetinė svetainę pritaikyti mobiliesiems įrenginiams. Pasirodo, net 61 proc. apklaustųjų sako, kad vieną kartą apsilankę internetinėje svetainėje antrą kartą joje nebesilankys, jei jos nebus galima pasiekti naudojantis išmaniuoju telefonu.

Taigi, ko gero, daugiau nebereikia argumentų, kodėl internetinė svetainė turėtų būti skirta ne tik kompiuterių, bet ir mobiliųjų telefonų vartotojams – jei jos nepritaikysite šiems įrenginiams, galite nesitikėti didelio populiarumo. Na, o pabaigai belieka tik pridurti dar vieną labai svarbią detalė: atminkite, kad internetinės svetainės meniu tiek kompiuterinėje, tiek mobiliojoje versijoje turi būti toks pat.


Pasidalink su draugais!