Kaip sukurti gerą logotipą? Įvertinkite tai, kas jau yra sukurta

Unikalumas – vienas svarbiausių dalykų, kuomet kalbame apie įvairaus pobūdžio kūrinius: pradedant drabužiais ir užbaigiant dainomis. Logotipas – taip pat ne išimtis. Jei norite, kad Jūsų verslą reprezentuojantis logotipas pritrauktų žmonių dėmesį ir jį išlaikytų, tiesiog privalote sukurti unikalų kūrinį. Puiku, jei Jums į galvą šauna dar niekur nematyta ir niekur negirdėta idėja – tokiu atveju, beliks tik pagalvoti apie tai, kaip ją realizuoti. Tačiau tokie atvejai nėra tokie jau ir dažni kaip norėtųsi – sudaro gal 10 proc. visų atvejų. Tad visi likusieji prasideda nuo svarbios žinutės: jei norite sukurti unikalų logotipą, turite įvertinti tai, kas jau yra sukurta.

Vertindami tai, kas jau yra sukurta, išvengsite aklo kopijavimo

Daugelis kūrėjų pripažįsta, kad kopijavimas iš esmės nėra blogas dalykas tol, kol nekenkia unikalumo identitetui. Juk pasaulyje iš tiesų jau yra sukurta daug nuostabių dalykų, tad vienas kitas pasiskolintas elementas tikrai nepablogins situacijos. Vistik, aklas kopijavimas yra tai, ko ypač svarbu išvengti: jei vos tik pažiūrėjus į Jūsų sukurtą logotipą bus galima prisiminti kito prekės ženklo logotipą, galite būti tikri – Jūs tiesiog sudegėte ir pralaimėjote. Taigi, išsamus jau sukurtų logotipų įvertinimas leis Jums išvengti šios nemalonios situacijos.

Išsami analizė leis suvokti, kokie sprendimai buvo sėkmingiausi, o kurie – patyrė visišką fiasko

Dažnai yra sakoma, kad jei nori būti sėkmingas, tai turi apsupti save sėkmingais žmonėmis ir atsisakyti buvimo su tais, kurių pasirinkimai lėmė tokį gyvenimą, kurio Tu tiesiog sau nelinki. Taigi, tai yra dar viena paralelė, kurią puikiai galime pritaikyti tuo atveju, kai kalbame apie verslo sėkmę bei logotipų kūrimą. Jei norite sukurti puikų logotipą, tokiu atveju verta prisiminti, kad egzistuoja ir dar viena priežastis, kodėl turėtumėte išsamiai įvertinti tai, kas jau buvo sukurta. Verta pabrėžti, kad būtent ši analizė leis Jums suprasti, kokie logotipai sulaukė didžiausio pasisekimo, o kurie – nuvylė. Taigi, trumpiau tariant, Jūsų tiesiog suprasite, į ką reikia orientuotis, norint sukurti puikų logotipą, gebant pritraukti žmonių dėmesį. Sprendimas mokytis iš geriausių, visada  atneša sėkmę.

Taigi, jei norite sukurti gerą logotipą, būtinai raskite laiko įvertinti jau sukurtus – vėliau už tau padėkosite, nes pavyks išvengti plagiato, o taip pat – surasite raktą į sėkmę.


Pasidalink su draugais!