Kaip Uždirbti Realius Pinigus Žaidžiant Video Žaidimus?

Jei jums patinka žaisti video žaidimus, žinokite, kad šį savo pomėgį galite paversti pajamų šaltiniu. Jums tereikia žinoti visus būdus, kaip galite gauti atlygį iš video žaidimų, nes tai yra vienas iš naujausių būdų užsidirbti pinigų internete. Skirtumas nuo kitų pinigų uždirbimo internete būdų tai, kad ši veikla dar ir smagi. Jei jums iki šiol video žaidimai buvo kaip pramoga ar laisvalaikio praleidimas, tai kodėl gi nepakėlus to į kitą lygį ir nepradėti užsidirbti pinigų. Nepamirškite, kad žaisdami žaidimus prireiks šiek tiek laiko ir pastangų, kad uždirbtumėte daug pinigų, todėl apsvarstykite galimybę išbandyti keletą skirtingų būdų vienu metu. Jums turbūt įdomu, kaip galite užsidirbti papildomų pinigų žaisdami video žaidimus, todėl aptarkime tai plačiau. Štai keletas būdų.

Išbandykite „Mistplay“ ir gaukite tiesioginį atlyginimą už žaidimą:

Išbandykite „Mistplay“ ir gaukite tiesioginį atlyginimą už žaidimą:

„Mistplay“ yra ne tik puiki programa „Android“, bet ir puikus būdas užsidirbti pinigų iš vaizdo žaidimų telefone. Didžiausias programos dėmesys skiriamas vartotojų aplinkai, kurioje jie galėtų dalyvauti žaidimuose mainais į prizus. Užsidirbdami papildomų taškų vartotojai gali prisijungti prie žaidimų programoje ir gauti dovanų kortelių. Jas galima naudoti „Amazon“, „Google Play“ ir net virtualioms „Visa“ dovanų kortelėms įsigyti. Naudodami “Mistplay”, jūs turite teisę gauti apmokėjimą nuo tos minutės, kai pradėjote žaisti. Jūs netgi galite žaisti su draugais ir padidinti savo avatarą, kad atrakintumėte geresnius pasirinkimus. “Mistplay” taip pat palaiko vartotojų bendravimą ir siūlo pokalbių funkciją, skatinančią žaidėjų ryšius. Svarbiausia, kad vartotojams nereikia mokėti jokių mokesčių už „Mistplay“ žaidimų atsisiuntimą, prisijungimą ar žaidimus.

Vaizdo žaidimų instruktavimas:

Vaizdo žaidimų instruktavimas:

Vienas geriausių būdų užsidirbti pinigų žaidžiant vaizdo žaidimus yra pasiūlyti treniruoti mėgstamą varžybinį žaidimą, pvz., “League of Legends”. Vaizdo žaidimų treneriai uždirba nuo 17 iki 170 eurų per valandą, priklausomai nuo to, kokie jie įgudę ir kiek paklausios jų paslaugos. Pradėti kaip treneriui paprastai reiškia, kad turite pritraukti auditoriją per tokią platformą kaip „YouTube“ ir pasiūlyti savo paslaugas.

Būkite žaidimo testuotoju:

Būkite žaidimo testuotoju:

Pagrindinis skirtumas tarp kokybės užtikrinimo testuotojo ir žaidimų testuotojo yra tas, kad kokybės užtikrinimas susijęs su produktu, kuris jau atitinka tam tikrą kokybės lygį. Būti žaidimo testuotoju reiškia bandymą „nulaužti“ žaidimą arba ieškoti būdų, kaip jį sujaukti, arba analizuoti, kodėl vartotojams tai gali būti įdomu arba ne.

Tapkite profesionaliu žaidėju:

Tapkite profesionaliu žaidėju:

Profesionalūs žaidėjai varžosi visame pasaulyje ir laimi milijonus renginiuose, kuriuos remia “Major League Gaming” grandinė, tarptautinis “Dota 2” čempionatas ir “Intel Extreme Masters”. “Major League Gaming” pastatė arenas, kuriose galima rengti ir transliuoti tiesioginius profesionalių žaidimų renginius. Jis netgi turi bendruomenių internete, kad surastų geriausius ir dar nepanaudotus žaidėjus. Geriausias patarimas norint įsitraukti į šią sritį yra pasirinkti žaidimą, kurį jau gerai žaidžiate, ir tapti jo ekspertu. Nuo tada kurkite savo, kaip įgudusio žaidėjo ir kaip komandos žaidėjo, reputaciją, o tada galite dalyvauti didesniuose renginiuose.

Pradėkite „YouTube“ kanalą:

Pradėkite „YouTube“ kanalą:

“YouTube” suteikia daug galimybių užsidirbti. Jei ieškote būdų užsidirbti pinigų žaisdami, „YouTube“ taip pat yra puiki vieta pradėti. Naudodami „YouTube“ galite sukurti savo kanalą iki tokio lygio, kad taptumėte sėkmingu „YouTube“ turinio kūrėju ir gautumėte pajamų iš turinio. Įvaldę veiksmus, reikalingus norint gauti pajamų iš kanalo, galite nukreipti turinį bet kuria norima kryptimi. Nesvarbu, ar norite tiesiogiai transliuoti savo žaidimus, kritikuoti kitų žaidžiamus žaidimus ar pasiūlyti žaidimų patarimų ir gudrybių. Svarbu, kad „YouTube“ yra puiki platforma, kuri yra skirta visoms šioms temoms spręsti.

Transliuokite per „Twitch“:

Transliuokite per „Twitch“:

Daugelis žaidėjų transliuoja savo žaidžiamą žaidimą internete, kad gautų pelno, o labiausiai paplitusi platforma tai padaryti yra „Twitch“. Tai yra internetinės transliacijos meka, skirta žaidėjams visame pasaulyje. „Twitch“ pajamų gavimo struktūra panaši į „YouTube“. Kai tik įsitvirtinate kaip žaidėjas, galintis pritraukti nemažą srautą į svetainę, turite suburti stebėtojus ir pateikti prašymą dėl pajamų gavimo būsenos. Pinigų uždirbimas srautiniu būdu gaunamas iš nuotykių, pvz., „Google Adsense“, ir jums mokama už vaizdo įrašų peržiūrų skaičių.

  • Skelbimai:

Kai pasieksite srautinio transliuotojo statusą, „Twitch“ jums kompensuos įvairiais būdais. Už kiekvieną prenumeratorių, kuris apsilankys jūsų kanale, gausite daugiau nei 4 tūkstančius eurų. Taip pat turėsite galimybę prie savo kanalo pridėti į “Google Adsense” panašią sąranką, o tai leis jums gauti piniginę kompensaciją už skelbimus, patalpintus jūsų puslapyje. Už kiekvieną 1000 skelbimų peržiūrų uždirbsite 2,5 eurų.

  • „Amazon“ filialų nuorodos:

„Twitch“ platforma leidžia savo vartotojams pasinaudoti „Amazon“ filialų nuorodomis. Tai reiškia, kad žaidėjai gali rekomenduoti produktus ir daiktus, kuriuos galima įsigyti „Amazon“ platformoje. Jie gali pasiūlyti tiesioginę prieigą prie produktų savo žiūrovams naudodami filialo nuorodą. Kiekvieną kartą, kai yra perkamas produktas naudojant šią nuorodą, žaidėjas gauna mokėjimą už šio ryšio sukūrimą. Tai pasyvus pajamų gavimo metodas, skirtas žaidėjams reklamuoti patinkančius daiktus ir produktus visiems tiems, kurie žiūri jų kanalą.

  • „PayPal“ aukos:

Daugelis sėkmingų žaidėjų pastebėjo, kad gali gauti “PayPal” aukas iš ištikimų gerbėjų ar rėmėjų. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Galite prašyti pinigų, o žmonės jums juos duos, kad jūs galėtumėte žaisti vaizdo žaidimus. Esmė yra ta, kad žaidėjai pakviečia gerbėjus padėti jiems toliau žaisti tokiu intensyvumu, kaip jie tai daro. Priežastis, dėl kurios daugelis žaidėjų gaus „PayPal“ aukas, yra ta, kad žiūrovai nori išmokti ir pakartoti žaidėjo naudojamus patarimus ir gudrybes. Jei manote, kad žaidimai yra spektaklio menas, tada idėja paaukoti į žaidėjo “PayPal” sąskaitą tampa daug pagrįstesnė.

  • Praktiniai patarimai, kaip padidinti pajamas tiesiogiai transliuojant:

Panašiai, kaip minėjome aukščiau, mąstymas apie žaidimus kaip pasirodymo meną yra geriausias būdas, kaip pasiekti didžiausią sėkmės lygį. Tiesioginio srauto žaidėjai turi būti patrauklūs savo auditorijai. Jie turėtų turėti didesnes nei realiame gyvenime asmenybes, kurios pritraukia daugiau sekėjų. Tai neatsiejama ir nuo žaidėjo balso, kurio turėtų būti malonu klausytis. Jei auditorijai nėra malonu klausytis žaidėjo arba jis yra nuobodus, jie jį išjungs. Kitas tiesioginės transliacijos aspektas yra reguliaraus turinio kūrimas, nes norite, kad žiūrintieji žinotų, kada jie turėtų įsijungti į jūsų srautą. Reguliarus tvarkaraštis padės jiems pradėti žiūrėti jus tam tikrą dieną ir tam tikru laiku. Bendravimas su savo žiūrovais, kolegomis ir rėmėjais yra vieni iš efektyviausių būdų pagerinti savo reputaciją. Panašiai kaip verslo tinklų kūrimas, tiesioginės transliacijos žaidimai reikalauja tiek pat, jei ne dar daugiau, investicijų į abipusius santykius.

Susisiekite su potencialiais rėmėjais:

Susisiekite su potencialiais rėmėjais:

Sulaukę savo srauto stebėtojų, nesvarbu, ar tai „YouTube“, „Twitch“ ar kokia kita platforma, kad gautumėte daugiau pajamų greičiausiai norėsite susisiekti su rėmėjais. Norėdami surasti rėmėjų, pirmiausia turite padaryti jiems gerą įspūdį. Įsitikinkite, kad kanale rodoma būtent tai, ką įsivaizdavote, o tada galite ieškoti jums patinkančių prekių ženklų, kurie galėtų būti suinteresuoti jus paremti. Taip pat svarbu pagalvoti, ar naudosite jų siūlomus produktus, ar ne. Tai svarbu, nes jūs reklamuosite tą prekės ženklą. Svarbiausia yra tai, kad jūs pristatote save kaip asmenį, kuris puikiai tiktų reklamuoti pasirinktą prekės ženklą.

Veskite žaidimų pamokas:

Veskite žaidimų pamokas:

Žaidimo pamokų teikimas yra puikus būdas pritraukti naujų žiūrovų ir užsidirbti pinigų iš mėgstamo žaidimo. Jūsų „YouTube“ kanalas arba srautinio perdavimo svetainė uždirbs pinigų, kai kiekvieną kartą pamoką spustelės ja susidomėjęs asmuo. Pavyzdžiui, reklamuotojai moka „Google“, kad skelbimai būtų rodomi vaizdo įrašuose. „Google Alphabet“ padaliniui, priklauso „YouTube“, todėl norėdami pradėti, atidarykite paskyrą „AdSense“ ir susiekite ją su „YouTube“ paskyra. Pasirinkite, ar norite rodyti vaizdo įrašų ar reklamjuosčių skelbimus. Uždirbti pinigų iš vaizdo žaidimų pamokų koncepcijos reikalauja daugiau laiko, todėl turėtumėte padidinti savo auditoriją iki tūkstančių, kad uždirbtumėte pakankamai pinigų.

Varžykitės turnyruose:

 Varžykitės turnyruose:

Nors tai nėra nuolatinis pinigų šaltinis, tačiau laimėdami konkurencinių žaidimų, tokių kaip „Call of Duty“, „League of Legends“, „Fortnite“ ir kt., turnyrus, galite gauti pinigų. Tai turbūt lengviausias būdas užsidirbti pinigų žaidžiant vaizdo žaidimus, kai esate savo žaidimo profesionalas.

Kokybės užtikrinimo testuotojas:

Kokybės užtikrinimo testuotojas:

Vaizdo žaidimai galiausiai yra programavimo rezultatas, kuris turi atitikti kūrėjo ir žaidėjų norus, atrodytų tinkamai ir būtų kuo tikroviškesnis. Kad tai pasiektų, žaidimų dizaino įmonėms reikia nepriklausomų žmonių – testuotojų, kurie jiems pasakytų, kas yra gerai ir kas blogai. Dizaineriai ir kūrėjai turi žinoti, kaip vartotojai jaučiasi žaisdami naują žaidimą ar yra tinkamas dizainas, o ne tik apie technines problemas. Testuotojai išbando, ar naujas žaidimas yra daug smagesnis žaidėjams nei tie, kurie jau yra rinkoje. Testuotojai ne tik žaidžia žaidimą iki aukščiausio įmanomo lygio, bet ir žaidžia skirtingus dizainus ir skirtingas konstrukcijas. Didžioji dalis kokybės užtikrinimo darbų yra sutartinis darbas, tačiau vis tiek gali būti mokama nuo 9 iki 13 eurų per valandą. Tai gana geras atlyginimas už vaizdo žaidimus.

Tapkite žaidimų kūrėju:

Tapkite žaidimų kūrėju:

Kitas būdas užsidirbti – kurti žaidimus patiems. Didžiųjų kompanijų, tokių kaip “Ubisoft” ar “EA”, žaidimų kūrėjai vidutiniškai uždirba apie 70 tūkstančių eurų. Tačiau darbas didelėse žaidimų kompanijose yra labai įtemptas, nes verčia jus dirbti ilgas valandas be atostogų. Taip pat galite tapti solo žaidimų kūrėju ir užsidirbti pinigų iš žaidimo pardavimo ir pirkimų žaidime. Pavyzdžiui, „Minecraft“ sukūrė tik Markusas Perssonas pagal savo įmonę „Mojang“, kurią pardavė „Microsoft“ už milžiniškus 2,5 mlrd.

Dirbkite vaizdo žaidimų žurnalistu:

Dirbkite vaizdo žaidimų žurnalistu:

Kitas būdas užsidirbti yra žurnalistika. Dauguma vaizdo žaidimų žurnalistų uždirba apie 22 tūkstančius eurų per metus, todėl tai yra viena iš mažiausių pajamų galimybių šiame sąraše. Bet jei mėgstate žaidimus ir jums patinka rašyti bei rengti ataskaitas, tai yra puiki galimybė užsidirbti. O tobulėjant įgūdžiams, galite uždirbti daug daugiau. Jei norite pradėti dirbti žurnalistu, greičiausiai jums reikės bent jau žurnalistikos bakalauro laipsnio ir šiek tiek žurnalistinės patirties. Kalbant apie stažuotes, neapmokama praktika yra puikus būdas įsilieti į žaidimų žurnalisto pasaulį.

Darbas žaidimų įmonės klientų aptarnavimo srityje:

Darbas žaidimų įmonės klientų aptarnavimo srityje:

Kaip ir bet kuriai kitai pramonės šakai, žaidėjams taip pat reikia klientų aptarnavimo, o tapimas žaidimų įmonės klientų aptarnavimo atstovu yra puikus būdas gauti atlyginimą. Vidutinis klientų aptarnavimo atstovas uždirba 12 eurų per valandą, o kai kurie net iki 18 eurų per valandą. Kai kurios įmonės netgi turi žaidimų administratorius, kurie žaidžia žaidimą ir teikia palaikymą per žaidimo pokalbių funkciją. Norint gauti šį darbą, labiau reikia jūsų klientų aptarnavimo įgūdžių, o ne žaidimų. Turite gerai bendrauti su žmonėmis ir turėti puikius bendravimo įgūdžius, o neapmokama stažuotė yra vienas geriausių būdų pradėti šį kelią.

Kurkite ir parduokite vaizdo žaidimų įkvėptas prekes:

Kurkite ir parduokite vaizdo žaidimų įkvėptas prekes:

Galbūt vienas šauniausių būdų gauti atlyginimą už žaidimą yra sukurti ir parduoti žaidimo įkvėptas prekes. Tiesiog eikite į “Etsy” platformą, įveskite „Legend of Zelda“ ir gausite daugiau nei 16 000 marškinėlių, figūrėlių, kavos puodelių ir kt. Jei pasirinksite šį kelią, tai reiškia, kad kuriate savo verslą. Jei pasirinksite tinkamą produktą ir turite puikių rinkodaros įgūdžių, galite uždirbti daugiau nei 43 tūkstančius eurų per metus. Norėdami pradėti šį verslą, turėsite tiksliai išsiaiškinti, kokio tipo produktus norite parduoti. Tada jums bus pateiktas sąrašas, ko jums reikės tiems daiktams gaminti.


Pasidalink su draugais!