Kodėl Rasoja Lauko Durys: Priežastys Ir Patarimai, Ką Daryti

Kartais atsitinka taip, kad kondensatas kaupiasi ne tik ant plastikinių ar stiklinių langų paviršių, bet ir ant plastikinių ar stiklinių lauko durų. Kondensacijos kamuojamos lauko durys gali būti gana erzinanti problema, nes jūs aiškiai nematysite savo kiemo. Be to, toks kondensato kaupimasis kartais yra durų trūkumų užuomina. Kyla klausimas, ar turėtumėte pakeisti ar laikyti tokias lauko duris, ant kurių kaupiasi kondensatas. Pabandykime išsiaiškinti priežastis, kodėl ant lauko durų kaupiasi kondensatas.

Kodėl ant durų kaupiasi kondensatas?

Kodėl ant durų kaupiasi kondensatas?

Gali būti, kad jūsų lauko durys yra sugedusios, todėl nuolat susidaro kondensatas. Tiesa ta, kad kondensatas stiklinių ar plastikinių durų viduje ir išorėje atsiranda dėl labai skirtingų temperatūrų. Jei lauko temperatūra yra vėsesnė nei patalpoje, vidinėje stiklo durų dalyje susidaro kondensatas. Jei patalpos temperatūra yra vėsesnė už lauko temperatūrą, išorinėje stiklo dalyje gali susidaryti kondensatas.

Ką daryti, jei ant durų kaupiasi kondensatas?

Ką daryti, jei ant durų kaupiasi kondensatas?

Jei tarp dvigubo stiklo lauko durų yra kondensacija, turėtumėte rimtai apsvarstyti galimybę jas pakeisti. Toks kondensatas gali sukelti pelėsių augimą, durų būklės pablogėjimą ir nuolatines kondensacijos problemas. Tačiau daugeliu atvejų pelėsio buvimas ant lauko durų yra tik laikina situacija. Tam tikru momentu bus protinga atnaujinti ne pačias duris, o durų stiklą. Galų gale, galite imtis nieko nekainuojančios priemonės – kiekvieną rytą nuvalyti ant lauko durų susidariusį kondensatą.

Tačiau jei norite visiškai pašalinti šią problemą, reikėtų apsvarstyti galimybę visiškai pakeisti duris. Kondensacija tarp tokių stiklo plokščių rodo, kad sandariklis sulaužytas ir inertinės dujos pasišalino. Jei, visgi, nuspręsite išlaikyti savo lauko duris, apsvarstykite galimybę atidaryti langą ir nuolat vėdinti patalpas. Tai pagerina ventiliaciją, o tokiu būdu, sumažėja kondensatas.


Pasidalink su draugais!