Kodėl Telefonas Negaudo Ryšio?

Kai atsirado mobilieji telefonai, atsirado ir ryšio problemos: vartotojus vargina ne tik interneto ryšio, bet ir tinklinio ryšio sutrikimai. Jums galbūt kyla klausimas, kaip tai dar įmanoma, kai technologijos yra tiek pažengusios į priekį, tačiau juk pasitaiko visko. Dažnas susiduriame su interneto ryšio “dingimu” arba pasitaiko, kad telefonas “negaudo” interneto ryšio. Tačiau rečiau pasitaikanti problema yra ta, kad telefonas “negaudo” tinklo ryšio. Taigi, išsiaiškinkime šios problemos priežastis.

Priežastys, kodėl telefonas negaudo ryšio

Priežastys, kodėl telefonas negaudo ryšio:

Dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl telefonas negaudo ryšio, yra dėl to, kad telefonas nepriima SIM kortelės ar neprisijungia prie tinklo, dėl nekokybiškos programinės įrangos ir pan. Dėl šių priežasčių gali sutrikti telefono ryšys, kuris tikrai gali erzinti.

Telefonas negaudo ryšio dėl programinės įrangos sutrikimų

Telefonas negaudo ryšio dėl programinės įrangos sutrikimų:

Mobilusis telefonas gali turėti tinklo sutrikimus arba visai negaudyti ryšio dėl telefono programinės įrangos sutrikimų. Šie gedimai atsiranda dėl neteisingo programinės įrangos konfigūravimo arba dėl telefono įrenginio elektroninės ar sisteminės dalies gedimų. Be to, šie tinklo sutrikimai gali atsirasti ir dėl neteisingo programinės įrangos instaliavimo arba neteisingo jos konfigūravimo. Jei manote, kad ryšio problemos atsiranda būtent dėl šios priežasties, tada reikėtų pabandyti atkurti gamyklinius parametrus, o jei jums to padaryti nepavyksta, tada kreipkitės į specialistus. Jie įdiegs naują programinę įrangą ir pašalins ryšio gedimus.

Telefonas negaudo ryšio dėl SIM kortelės

Telefonas negaudo ryšio dėl SIM kortelės:

Jei telefonui atkūrėte gamyklinius parametrus, o jis vis tiek negaudo ryšio, tada kita galima tinklo sutrikimų priežastis yra SIM kortelė. Jei manote, kad ši priežastis tikėtina, tada turėtumėte atlikti vieną paprastą eksperimentą. Įdėkite SIM kortelę į kitą telefoną, kuris gaudo ryšį ir pažiūrėkite, ar su šia SIM kortele jis taip pat jį gaudys. Kartais pasitaiko, kad per keletą naudojimo metų SIM kortelė nusidėvi. Šiuo atveju problemos sprendimas būtų – naujos SIM kortelės įsigijimas. Tačiau įsidėmėkite, kad patys savarankiškai neturėtumėte bandyti apkarpyti SIM kortelės, pvz., pagal nano kortelės modelį, nes jūsų įsigytas telefonas tik tokią tepriima. Geriausia tokius darbus patikėti profesionalams, kad nebūtų pažeista SIM kortelės mikroschema. Pakeitus seną SIM kortelę nauja, greičiausiai tinklo problema bus išspręsta.

Telefonas negaudo ryšio dėl konstrukcijos elemento gedimo

Telefonas negaudo ryšio dėl konstrukcijos elemento gedimo:

Sugedus kokiam nors telefono konstrukcijos komponentui, pvz., antenai, ryšio imtuvui ir pan., gali atsirasti ryšio tinklo gedimai. Jei jūsų telefonas nustojo gaudyti ryšio tinklą ir jis neieško ryšio tinklo, tada tai rodo siųstuvo stiprintuvo gedimą. Tokiu atveju, tik šios telefono dalies pakeitimas padės išspręsti ryšio problemą. Jei jūsų telefonas blogai aptinka ryšio tinklą, tada problemos priežastis yra sugedusi antena. Telefono antena yra trapi, todėl ji dažnai nustoja veikti dėl stipraus smūgio arba numetus telefoną ant žemės. Tokiu atveju, senos antenos keitimas nauja padės išspręsti problemą. Sugedus bet kokiam telefono konstrukcijos elementui neturėtumėte bandyti patys savarankiškai remontuoti telefono, verčiau šį darbą patikėti specialistams.

Telefonas negaudo ryšio dėl telefono užblokavimo

Telefonas negaudo ryšio dėl telefono užblokavimo:

Dar viena pasitaikanti problema, dėl kurios gali kilti tinklo sutrikimai, yra ta, kad mobiliojo prietaiso identifikacinis numeris (IMEI) yra užblokuotas ryšio operatoriaus tinkluose. Taip gali atsitikti dėl keletos priežasčių:

  • dėl nesumokėtų skolų už ryšio paslaugas;
  • dėl įtarimo, jog mobiliojo telefono įrenginys yra vogtas ir pan.

Jei taip atsitinka, mobiliojo telefono naudotojui atrodo, kad telefonas yra sugedęs, nes jis negali prisiregistruoti ryšio operatoriaus tinkle, tačiau taip nėra. Tokiu atveju, tik specialistai specialia įranga gali nustatyti ir pašalinti šią problemą bei atkurti prieigą prie ryšio tinklo. Be to, tokiu atveju, vartotojui tenka kreiptis į ryšio operatorių dėl mobiliojo prietaiso atblokavimo.


Pasidalink su draugais!