Kokie Yra Surenkamų Angarų Tipai?

Angaras – tai yra didelis pramoninės, gamybinės, sandėliavimo, žemės ūkio ar kitos paskirties pastatas. Tai yra greitai surenkamas pastatas, kuris gali būti plieninis, t.y. metalinis, skardinis, arba tentinis. Be aspekto, iš kokios medžiagos angarai yra statomi, jie gali būti ir įvairių formų, pvz., arkiniai, dvišlaičiai, vienšlaičiai, kupolo formos. Be to, angarai gali būti šiltinami, jei yra naudojami, kaip administracinės patalpos arba pvz., kai jame bus laikomi gyvuliai. Taigi, pažvelkime, kokie gali būti angarų tipai.

Angarų tipai

Angarai gali būti tokių tipų:

1. Plieniniai dvišlaičiai surenkami angarai:

Tai yra puiki investicija sandėliavimo produktams, žemės ūkio technikai apsaugoti nuo išorinių aplinkos veiksnių, taip pat gyvulių fermoms bei universalus pasiūlymas tiems, kurie galvoja apie kokio nors verslo plėtrą. Šiltinti plieniniai angarai yra puikus pasirinkimas logistikos įmonėms, kai reikia įrengti administracines patalpas. Tokie angarai gali būti dviejų tipų:

  • Nešiltinti;
  • Šiltinti.

2. Arkinis surenkamas angaras iš plieno:

Arkiniai plieniniai angarai, kaip ir plieniniai dvišlaičiai angarai, yra plačiai naudojami žemės ūkyje. Jie yra puikus pasirinkimas norint apsaugoti žemės ūkio techniką nuo kenksmingo aplinkos poveikio, taip pat gyvulių pašaro sandėliavimui.

3. Vienšlaičiai plieniniai angarai:

Vienšlaičiai plieniniai angarai yra puikus pasirinkimas, kai norima praplėsti sandėliavimo, gamybos ar prekybos plotą šalia pagrindinio pastato.

4. Tentiniai angarai:

Tentiniai angarai yra plačiai naudojami tiek žemės ūkyje, tiek pramonėje, tiek prekyboje, nes yra ženkliai pigesnis variantas nei plieniniai angarai. Tokie angarai gali būti naudojami kaip sandėlys įvairiems produktams, žemės ūkio technikai ar pašarams laikyti. Taip pat tinka gyvuliams, paukščiams laikyti. Galima naudoti kaip stoginę ar palapinę įvairiose šventėse, kaip šiltnamį augalams auginti ar maniežą sporto varžyboms. Tokie tentiniai angarai gali būti:

  • Arkiniai;
  • Dvišlaičiai.

Pasidalink su draugais!