Konservai Šunims Su Jautriu Skrandžiu

Šunys gali turėti daug teigiamų dalykų savo šeimininkų gyvenimui. Jie daro įtaką socialiniam, emociniam ir pažintiniam vaikų vystymuisi, skatina aktyvų gyvenimo būdą, suteikia draugystę ir netgi gali aptikti artėjančius epilepsijos priepuolius. Šunys taip pat gali padėti sumažinti žmonių stresą ir nerimą. Tačiau už visą tai jie iš savo šeimininkų tikisi tinkamo, kartais ir profesionalaus, rūpesčio bei priežiūros, taip pat subalansuoto ir aukščiausios kokybės maisto. Lygiai taip kaip žmonės, taip ir šunys gali turėti jautresnį skrandį, todėl tokiu atveju jiems gali netikti bet koks maistas. Tačiau nenusiminkite, nes rinkoje atsirado specialus šunų maistas, tinkantis šunims, turintiems jautrų skrandį.

Maistas šunims, turintiems jautrų skrandį

Maistas šunims, turintiems jautrų skrandį:

Šunų augintojai puikiai žino, kad jautrus augintinio skrandis reikalauja atidžiau rinktis ėdalą ir jo sudedamuosius komponentus, nepamirštant subalansuotos mitybos naudos. Gerai tai, kad jums nebereikia patiems derinti maisto savo augintiniams, nes rinkoje atsirado specializuoti ėdalai šunims su jautriu skrandžiu. Alphazoo.lt internetinė parduotuvė, prekiaujanti kačių ir šunų maistu bei priežiūros priemonėmis, siūlo didelį šunims su jautriu skrandžiu skirto maisto pasirinkimą. Čia galite rasti tokių žinomiausių gyvūnų maisto gamintojų, kaip “Animonda”, “Ontario”, “Taste of the wild”, “Brit Care”, “Royal Canin” ir daugelio kitų, produktus.

Ėdalai šunims, turintiems jautrų skrandį

Šunims, turintiems jautrų skrandį, galite rinktis šį ėdalą:

  • “Brit Fresh Duck&Millet” konservai šunims su antiena – tai visavertis maistas šunims, suteikiantis subtiliai subalansuotą mitybą. Jo sudėtyje yra mėsa, subproduktai, daržovės, vaisiai ir žolelės iš vietinių šaltinių. Kadangi šis maistas yra pagamintas naudojant šviežią mėsą, kuri yra kruopščiai apdorojama, todėl gali būti vartojamas ir šunų, turinčių jautrų skrandį. Tai yra šunų maistas, kuriame yra išsaugotos natūralios sultys ir maistinės medžiagos.
  • “Ontario Veal Pate Flavoured with Herbs” – tai yra visaverčiai konservai šunims su veršiena. Šis ėdalas, pagardintas žolelėmis, rozmarinais ir čiobreliais, yra tinkamas visų veislių suaugusiems šunims. Kadangi čiobreliuose ir rozmarinuose yra daug fenolio rūgšties ir flavonoidų, kurie žinomi dėl savo antioksidacinio poveikio ir antimikrobinėmis bei priešuždegiminėmis savybėmis, šis maistas gali būti vartojamas šunų, su jautriu skrandžiu.
  • “PLATINUM MENU” konservai šunims su vištiena – tai tik iš aukštos kokybės ingredientų pagaminti konservai, kurie tinkami vartoti žmonėms. Sudėtyje yra 83 % šviežios vištienos mėsos gabaliukų, o kukurūzai ir ryžiai – aukštos kokybės angliavandenių šaltinis. Kadangi sudėtyje yra daržovių, kurios yra natūralūs antioksidantai, šis maistas gali būti vartojamas šunų, kurie turi jautrų skrandį.

Mes pateikiame tik keletą galimų, šunims su jautriu skrandžiu skirto maisto, pasirinkimų. Jei norite pamatyti visą internetinės parduotuvės Alphazoo.lt prekių asortimentą, skirtą šunims su jautriu skrandžiu, apsilankykite čia: https://www.alphazoo.lt/produkto-kategorija/sunims/sausas-maistas-/begrudis-sunu-maistas.


Pasidalink su draugais!