Kuo 2020 – aisiais stebins socialinės medijos? Bus daugiau investuojama į papildytą realybę bei virtualią realybę

Ne paslaptis, kad visada su didžiausiu nekantrumu bei džiaugsmu laukiame Naujų metų dėl pačių įvairiausių priežasčių: vieni puikiai žino, kad jau kitais metais pradės siekti išsikeltų tikslų; kiti – laukia svajonių išsipildymo, tuo tarpu dar kiti puikiai žino, kad įvairūs procesai ar objektai, pavyzdžiui, socialinės medijos kanalai seks naujomis tendencijomis ir pateiks daug puikių sprendimų. Taigi, siekiant atsakyti į klausimą, kuo socialinės medijos stebins ateinančiais metais, galima užsiminti apie iš tiesų ambicingus planus – pasirodo, bus investuojama į modernias technologijas: papildytą realybę bei virtualią realybę.

2020 – aisiais metais jūsų laukia daugiau papildytos realybės

Taigi, jau pranešėme puikią naujieną, kad kitais metais socialinės medijos kanalai ruošiasi  daugiau investuoti į papildytą realybę, tačiau taip pat svarbu atsakyti į klausimą, kas tai apskritai yra? Papildyta realybe yra vadinama pasaulio atvaizdavimas, pasitelkiant kompiuterinės grafikos elementus, kurie suteikia daugiau informacijos apie stebimą objektą, o pats stebėjimasis vyksta realiu laiku. Belieka tik pridurti, kad tie socialinės medijos kanalai, kurie daugiau investuos į šią technologiją, iš tiesų nudžiugins savo lankytojus – pastarieji galės mėgautis kur kas didesniu informacijos srautu apie juos dominant objektą. Trumpai tariant, matysite, žinosite ir suprasite dar daugiau.

Daugiau investicijų bus skiriama ir virtualiai realybei

Tikime, kad ką tik išgirsta žinia iš tiesų nudžiugino ne vieną, tačiau taip pat ne ką mažiau nudžiugins ir naujiena apie tai, kad kitais metais daugiau investicijų bus skiriama ir virtualiai realybei (taip vadinama dirbtinė aplinka, kuri sukuriama naudojant programinę įrangą ir pateikiama vartotojui taip, kad jis ją priima tarsi realią aplinką).

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tokie dalykai, kaip papildyta realybė ar virtuali realybė iš tiesų domina daugybę žmonių visame pasaulyje, tad investavimas į šiuos procesus, padovanos daug įdomių akimirkų kiekvienam iš mūsų.

 


Pasidalink su draugais!