Kuriant internetinę svetainę, neverta baimintis tuščių erdvių: tai – puikus pasirinkimas

Nors atrodytų, kad tuščia erdvė turėtų būti vertinama ypač teigiamai (juk būtent ji palieka tik daug vietos vaizduotei), dėmesį verta atkreipti į tai, jog panaudota tam tikruose objektuose, ji vertinama ne taip pat jau ir palankiai. O, kaip yra su internetinėmis svetainėmis? Iš tiesų netrūksta nuomonių apie tai, kad kuriant internetinį tinklapį reikia vengti tuščių erdvių (neva jas naudoti yra visiškai netikslinga), tačiau kai kurie specialistai tvirtina priešingai ir siūlo naują požiūrį į tuščias erdves internetinių svetainių kūrime. Pasirodo, jas naudoti gali būti netgi labai naudinga. Tad pats metas sužinoti, kuo šis sprendimas gali būti puikus.

Padės atkreipti dėmesį į pačius svarbiausius dalykus

Ne paslaptis, kad kiekvienoje internetinėje svetainėje yra tam tikra dalis informacijos, kuri vertinama kaip ypač svarbi. Na, o tam, kad lankytojai būtinai pastebėtų šia informaciją, internetinių svetainių kūrėjai imasi pačių įvairiausių ir kūrybiškiausių triukų (naudoja ypač įmantrius šriftus, ryškias spalvas ar detales ir t.t.), tačiau daugelis iš jų net nesusimąsto apie tai, kad internetinės svetainės lankytojams svarbiausią informaciją pastebėti bus kur kas paprasčiau tuo atveju, jei ji bus atskirta tuščia erdve.

Išvengsite perkrauto internetinės svetainės vaizdo

Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis internetinių svetainių kūrėjų naudoja ypač daug įvairių elementų. Jiems atrodo, kad kuriant internetinė svetainę yra viskas svarbu ir visko reikia. Tačiau vadovaujantis tokiu požiūriu, neretai yra gaunamas ne taip jau ir pozityviai nuteikiantis galutinis rezultatas – internetinė svetainė, kurios bendras vaizdas atrodo pernelyg apkrautas. Ne paslaptis, kad būtent tai vargina lankytojų akis ir netgi priveda prie atvirkštinio rezultato: vietoje to, kad lankytojai su dideliu susidomėjimu tyrinėtų internetinės svetainės turinį, jie apskritai atsisako idėjos joje lankytis. Taigi, šiuo atveju tuščia erdvė yra puikus sprendimas – truputis tuščios vietos tikrai nepakenks, o priešingai – padės išvengti pernelyg įvairiais elementais apkrauto internetinės svetainės vaizdo.

Taigi, kaip supratote, kuriant internetinę svetainę, nereikėtų baimintis tuščios erdvės – vėliau už tai padėkosite sau ir padėkos žodžių sulauksite iš užsakovų. Na, o, jei internetinė svetainė jau yra sukurta, tokiu atveju dar kartą verta atsakingai peržiūrėti visus puslapius ir paklausti savęs, ar elementų juose nėra per daug? Juk daugiau ne visada yra geriau. Taigi, bet kada galite pakoreguoti situaciją ir palikti šiek tiek tuščios erdvės.


Pasidalink su draugais!