Norint sukurti sėkmingą logotipą, verta apsiriboti vienu stiliumi

Visi kūrėjai, o taip pat ir tie žmonės, kurių gyvenime skiriama nedaug vietos kūrybai, puikiai žino, kad egzistuoja įvairūs stiliai. Vienokie, kai kalbame apie muziką, kitokie – kai kalbame apie dailę, tačiau bet kurioje iš sričių galime rasti daugybę stilių ir kuriant, ką nors naujo, jų tiesiog nepavyksta išvengti. Vistik, nors stilių neišvengsime, tai dar tikrai nereiškia, kad kuriant ką nors naujo, turėtume sudėti visą egzistuojančią įvairovę. Nieko panašaus – daugybė tyrimų rodo, kad kur kas sėkmingesni yra tie kūriniai, kurie priskiriami vienam konkrečiam stiliui. Na, o logotipai – taip pat ne išimtis. Tad, jei norite sėkmingo rezultato, Jums neverta orientuotis į stilių įvairovę, verčiau išsirinkite vieną ir juo apsiribokite. Na, o, kokie stiliai dažniausiai pasirenkami kuriant logotipus? Tai ir aptarsime jau netrukus.

Klasika

Klasika – visada saugus ir aktualus pasirinkimas. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad būtent klasika įspraudžia kūrėjus į pakankamai griežtus, laiko neliečiamus rėmus. Tad, jei Jūsų tikslas įgyvendinti ypač drąsias bei inovatyvias idėjas kuriant logotipą, gali būti, kad šis stilius skirtas ne Jums.

Vintažas

Dar prieš kelerius metus vintažinis stilius kuriant logotipus buvo ypač populiarus. Šiandien tai yra taip pat gana dažnas pasirinkimas ir vertinant situaciją, galima daryti prielaidą, kad bent jau kelerius artimiausius metus jis vis dar bus populiarus. O ar galėtų būti kitaip? Švelnios, tarsi išplaukusios formos, pastelinės spalvos, romantiškos, konkretumo stokojančios detalės patinka daugeliui, tad nieko keista, kodėl vintažinis stilius yra toks populiarus.

Minimalistinis

Daugiau ar mažiau? Drąsiai galima sakyti, kad tai yra amžių klausimas, nes į jį tikslaus atsakymo dar niekas nesurado. Tačiau, kuomet kalbame apie logotipus, nesunku pastebėti, kad iš tiesų didelio populiarumo dažniausiai sulaukia tie, kurie nėra stipriai apkrauti įvairiais grafiniais elementais bei detalėmis, o priešingai – yra pakankamai minimalistiniai, aiškiai (ir būtent todėl puikiai įsimenami).

Modernus

Šimtus kartų girdėjome apsakymus apie tai, kad logotipai turi būti unikalūs ir stebinantys, trumpiau tariant – turi mums apdemonstruoti kažką naujo. Na, o pasitelkiant modernų stilių, tai įgyvendinti yra ypač lengva. Tad, nieko keista, kodėl modernaus stiliaus logotipai yra tokie populiarūs.

Nuotaikingas

Nuotaikingi dalykai visada domina ir žavi žmonės, todėl, jei sugebėsite sukurti nuotaikingą logotipą, galite būti tikri – Jūsų sėkmės šansas bus ypač didelis.

Ranka pieštas logotipas

Nepaisant to, jog gyvename informacijos ir modernių technologijų amžiuje, nesunku pastebėti, kad dauguma žmonių ieško natūralumo, aiškiai bei lengvai suprantamų dalykų. Tai reikėtų prisiminti ir kuriant logotipus. Taigi, jei sugebėsite sukurti logotipą, kuris sudaro tokį įspūdį, jog tarsi buvo pieštas ranka, galite būti tikri – sulauksite nemažai dėmesio.


Pasidalink su draugais!