Norite, kad internetinė svetainė būtų sėkminga? Net sukūrę, nepamirškite jos tobulinti

Klystume, jei sakytume, kad internetinių svetainių kūrėjai jas kuria neturėdami jokių aiškių tikslų. Nieko panašaus, kiekvienas kūrėjas nori, kad jo kurta internetinė svetainė būtų gausiai lankoma. Ir tai yra iš tiesų realus siekis, tačiau nereikėtų pamiršti, jog šio tikslo siekti bus kur kas lengviau tuo atveju, jei net ir sukūrę internetinę svetainę nepamiršite jos tobulinti. Kaip ir kokiais būdais tai galima padaryti? Turime jums keletą puikių idėjų.

Nuolat klauskite, ar yra užtikrinama puiki vartotojų naršymo patirtis?

Ne paslaptis, kad būtent internetinės svetainės lankytojo naršymo patirtis yra vienas svarbiausių kriterijų, nuo kurio priklauso, ar internetinė svetainė bus noriai lankoma. Na, o internetinės svetainės lankytojai ir yra tie žmonės, kurie jums gali atsakyti į klausimą, ar kuriant internetinę svetainę iš tiesų buvo priimti tinkami sprendimai ir ar yra užtikrinama geriausia naršymo patirtis, o, gal vis tik ką nors reikėtų keisti? Taigi, reguliariai apklauskite internetinės svetainės lankytojus, ką jie mano šiuo klausimu? Gali būti, kad būtent jų atsakymuose rasite užuominų apie tai, ką reikėtų patobulinti.

Reguliariai atnaujinkite turinį

Ne paslaptis ir tai, kad kiekviename versle kone kasdien kas nors keičiasi, todėl nepamirškite, kad pokyčiai turi atsispindėti ir internetinės svetainės turinyje. Kiekvieną kartą, kai įvyksta kas nors naujo ir iš tiesų svarbaus (pristatote naujus produktus ar paslaugas, atidarote naują įmonės padalinį ir t.t., būtinai atnaujinkite internetinės svetainės turinį ir praneškite apie pokyčius joje.

Minimalūs dizaino atnaujinimai taip pat reikalingi

Verta akcentuoti ir tai, kad bėgant laikui (ypač jei internetinė svetainė gyvuoja ne vienerius metus), reikėtų pagalvoti ir apie minimalius dizaino atnaujinimo sprendimus. Truputis naujovių dar niekam nepakenkė, o priešingai – yra labai naudingos, taip pat būtinai išbandykite tai ir jūs.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad vien tik sukurti puikią internetinę svetainę tikrai nepakanka – jei norite, kad ji būtų ypač lankoma, turite nepamiršti šių svarbių dalykų: nuolat klausti internetinės svetainės lankytojų, ką reikia tobulinti; atnaujinti internetinės svetainės turinį ir retkarčiais įgyvendinti pokyčius, susijusius su internetinės svetainės dizainu.


Pasidalink su draugais!