Sėkmingai internetinei svetainei reikia tinkamai parinktų nuotraukų

Tekstas ir nuotraukos – šie du elementai yra neatsiejami nuo daugybės dalykų: žurnalų, laikraščių, internetinių svetainių ir t.t. Apie pastarąsias pakalbėsime plačiau, kadangi daugeliui aktualus klausimas, kaip sukurti sėkmingą, lankomą bei užsakovo lūkesčius atitinkančią internetinę svetainę. Klaidinga būtų galvoti, kad norint sukurti sėkmingą internetinę svetainę reikia orientuotis vien tik į tekstą. Nors pastarasis ypač svarbus, nereikia pamiršti, kad ir nuotraukos vaidina ne ką mažiau svarbų vaidmenį. Tad, galime daryti išvadą, kad, jei norite sukurti sėkmingą svetainę, turite gebėti parinkti tinkamas nuotraukas. Tačiau kaip tai padaryti? Skubame dalintis keliais patarimais.

Kodėl apskritai verta naudoti nuotraukas?

Visų pirma, verta apibrėžti aiškų suvokimą, kodėl kuriant internetinę svetainę apskritai verta naudoti nuotraukas. Pasirodo, tam yra net 3 labai svarbios priežastys. Visų pirma, nuotraukos internetinei svetainei suteiks estetikos bei įvairovės; antra – internetinių svetainių lankytojai visada atkreipia dėmesį į nuotraukas, o trečia – reikia suvokti, kad viena nuotrauka kai kuriais atvejais gali būti labiau informatyvi nei ilgas tekstas.

Kokias naudoti ir kur jų ieškoti?

Na, o atsakant į klausimą, kokias nuotraukas reikėtų naudoti ir kur jas rasti, reikia aptarti net kelis atvejus. Visų pirma, reikia pabrėžti, kad siekiant paties geriausio rezultato, reikėtų naudoti dviejų tipo nuotraukas. Pirmosios – tai ne asmeniškos nuotraukos, kurias galima rasti bet kurioje nuotraukų bazėje. Jos puikiai tiks iliustruoti abstraktiems dalykams, t.y., kas nėra tiesiogiai susiję su jūsų veikla. Kitas tipas – tai asmeniškos nuotraukos, kuriose būtų vaizduojami jūsų veiklos rezultatai, pavyzdžiui, sukurti produktai ar teikiamos paslaugos, o taip pat ir jūsų įmonę, jos darbuotojai. Tam, kad būtų gautos šios nuotraukos, reikėtų kreiptis į profesionalų fotografą bei atlikti fotosesiją. Ypač svarbu suprasti, kad nuotraukos, kuriose bus matomas jūsų įmonės patalpos bei kolektyvas, vaidina labai svarbų vaidmenį – skatina potencialius klientus pasitikėti jūsų verslu.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šios rekomendacijos yra svarbios ne tik tuo atveju, kai kalbame apie kuriamą, bet ir jau sukurtą interneto svetainę. Ar buvo laikytasi šių rekomendacijų? Jei ne, metas pakoreguoti padėtį.


Pasidalink su draugais!