Internetinių svetainių kūrimas nuo €300

Dizainas

Dizainas tai etapas, kai atsiperka visas sunkus darbas. Mes pradedame tyrinėdami rinką, konkurencija diktuoja taisykles ir apibrėžia tikslus. Tokiu būdu atrandame kaip reprezentuoti jūsų prekinį ženklą.

Programavimas

Dauguma mūsų klientų nori WordPress svetainės. Greitos ir puikiai optimizuotos. Tačiau pasitaiko projektų, kuriuose naudojame Laravel karkasą (skelbimų portalai, didelės apimties projektai). Svarbu teisingai pasirinkti.

Google SEO optimizacija

Mūsų SEO strategija yra pilnai integruota su kitais marketingo kanalais. Prijungiame ir socialinius tinklus, bei kitas medijas. Taip sukuriame ilgalaikę vertę ir sėkmę rezultatuose. Pirmas Google puslapis – tai ko jums reikia!

Kodėl mes?

Interneto svetainė yra verslo įrankis, kuriuo tinkamai naudojantis ateina klientai ir uždarbis. Puikus tinklapis gali būti pagrindinis verslo variklis. Netinkamos svetainės taip pat gali sugadinti jūsų prekinį ženklą.

Vartotojo kelias

Norite sėkmingos internetinės svetainės? Atsakingai planuokite tinklapio lankytojo kelią – tai padės pasiekti geriausių rezultatų.

Jokių klaidų

Yra daug elementų, kurių nereikėtų naudoti, jei norite sukurti tobulą internetinį tinklapį. Skaitykite toliau ir sužinokite, ko reikėtų atsisakyti.

Socialiniai tinklai

Ne paslaptis, kad socialiniai tinklai šiandien vaidina ypač svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Verta pabrėžti ir tai, kad jie gali būti labai naudingi ir siekiant padidinti internetinės svetainės žinomumą, pagerinti jo sėkmę. Sužinokite, kaip.

Teisinga kryptis

Ar tikrai norite, kad lankytojai, patekę į jūsų verslą pristatančią internetinę svetainę, elgtųsi taip, kaip jūs norite, pavyzdžiui įsigytų prekių? Tuomet parodykite jiems reikiamą kryptį.

Profesionalios nuotraukos

Ar žinojote, kad nuotraukos gali pasakyti daugiau nei tekstas? Vadinasi, kuriant interneto svetainę, jos turi būti parenkamos ypač atsakingai. Sužinokite, kaip tai padaryti.

Paprasta navigacija

Kaip kuriant internetinę svetainę priimti ir įgyvendinti sprendimus, kad jie užtikrintų puikią internetinės svetainės lankytojo naršymo patirtį? Siūlome apie tai sužinoti daugiau.

Būtinos skiltys

Kokius skiltys turėtų sudaryti internetinės svetainės meniu? Tai – pakankamai individualus klausimas, tačiau vistiek keletą variantų verta išskirti. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Erdvus dizainas

Jei manote, kad puiki internetinė svetainė  yra tik ta, kurioje nerasime jokios tuščios erdvės, labai klystate. Perskaitykite šį tekstą ir patys tuo įsitikinsite.

Mobili versija

Tie, kurie internetinės svetainės nepritaikys mobiliesiems įrenginiams, praras daug lankytojų. Tad jokiu būdu nedarykite šios klaidos.

Google optimizacija

Galite praleisti valandų valandas kurdami internetinė svetainę, tačiau, jei jos neoptimizuosite, rezultatai nebus tokie geri, kokie iš tiesų galėtų būti. Tad, kodėl verta atlikti SEO?

Pastovūs atnaujinimai

Norint, kad internetinė svetainė būtų populiari bei gausiai lankoma, reikia ne tik užtikrinti kūrybišką bei atsakingą kūrimo procesą, bet ir nepamiršti tobulinti jau sukurto rezultato.


Daugiau informacijos

Susisiekime