Logotipų kūrimas nuo 150 Eur

Tyrimas

Mūsų procesas prasideda nuo Jūsų. Kalbame su klientu, kad 100% suprastume Jūsų veiklą ir prekinį ženklą. Logotipas atspindi įmonės veidą ir paslaugų ar prekės kokybę.

Dizainas

Bendradarbiaujant su dizaineriu atrandamas įkvėpimas ir kliento pageidavimai. Šioje stadijoje mes paverčiame idėjas į realų prekinio ženklo konceptą, kuris žavi mūsų klientus.

Išbaigimas

Metas pasitikėti savo prekiniu ženklu ir jo nešama žinute. Jums patvirtinus dizainą, mūsų komanda yra pasiruošusi pateikti jums logotipą visais reikalingais formatais.

Reikia logotipo?

Vartotojai vis labiau pastebi logotipus, tačiau įsimena tik kelis. Dauguma įmonių žino kaip save pristatyti rinkoje, tačiau tai padaryti nėra lengva. Jums prireiks profesionalų pagalbos. Daugybė sukurtų prekinių ženklų dominuojančių rinką.

Kaip sukurti puikų logotipą?

Sakoma, kad niekur nenueisi, jei nežinai, kur nori nueiti… Tą patį galima pasakyti ir apie logotipų kūrimą: tam, kad galėtume sukurti iš tiesų puikų logotipą, pirmiausia turite suprasti, kam jums jo iš tiesų reikia.

Raskite savo ženklą

Vienas svarbiausių žingsnių siekiant sukurti puikų logotipą – Jūsų prekės ženklo identifikavimas: supratimas, koks yra Jūsų verslas ir kas jam svarbu.

Įvairūs įkvėpimo šaltiniai

Naujas kūrinys negali gimti neturint įkvėpimo šaltinio. O iš ko semtis įkvėpimo, kai reikia sukurti tobulą logotipą? Gera žinia – įkvėpimo šaltinių yra net  ne vienas. Sužinokite apie juos daugiau.

Įvertinkite kas sukurta

Logotipas – kūrinys, kuris tiesiog privalo savo unikalumu išsiskirti iš tūkstančių kitų logotipų. Tad, jei aklai kopijuosite tai, kas jau buvo sukurta, sėkmės galite ir nesulaukti

Vieno stiliaus pasirinkimas

Praktika rodo, kad sprendimas miksuoti įvairius stilius, retai kada atneša sėkmę. Tad kur kas geresnis variantas – rinktis vieną stilių. Tai naudinga ir kuriant logotipą. Norite sužinoti, kaip ir kodėl? Skaitykite toliau.

Tinkamas stilius

Drąsiai galima sakyti, kad kiekvienas logotipas turi savo veidą arba tiesiog stilių. Tačiau, kaip pasirinkti tinkamiausią? Turime keletą patarimų.

Kokias spalvas rinktis?

Ko gero, daugelis sutiks, kad spalvos mūsų gyvenime užima ypatingą reikšmę. Logotipų kūrimas – taip pat ne išimtis. Tad pats metas sužinoti, koks jų poveikis.

Kokį šriftą rinktis?

Šriftas – nors ir ne pats svarbiausias, tačiau pakankamai reikšmingas veiksnys, kai kalbame apie logotipo sėkmę. Tad, pats metas sužinoti, kokie šriftai kuriant logotipus naudojami dažniausiai.

Pasitikėkite kūrėjais

Labai svarbu užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą su logotipų kūrėjų – tai Jūsų raktas į sėkmę. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti svarbių detalių apie kūrėjų pasirinkimą bei bendradarbiavimą su jais.

Klauskite nuomonės

Siekiant sukurti puikų logotipą, verta pasitelkti ne tik minčių lietų ar kokybiškai bendradarbiauti su kūrėjais – pasistenkite sužinoti ir tai, kaip logotipą įsivaizduoja Jūsų draugai, kolegos ar potencialūs klientai

Išvenkite klaidų

Nors logotipai jau yra kuriami ne vienerius metus, nesunku pastebėti, kad klaidos vis daromos. Tad susipažinkite su dažniausiai daromomis ir venkite jų.


Daugiau informacijos

Susisiekime