Svetainės, Kuriose Parduodami Naudoti Angarai

Angaras – tai yra didelis komercinės arba žemės ūkio paskirties pastatas, kuris gali būti plieninis, metalinis, skardinis arba tentinis. Jei norite itin kokybiško, profesionaliai pagaminto ir pastatyto angaro, turėtumėte žinoti, kad rinkoje yra neviena įmonė, prekiaujanti angarais. Tokios įmonės gamina ir stato plieninius ar kito tipo angarus, skirtus pramoniniams ir komerciniams pastatams, žemės ūkio paskirties angarus, sporto arenas ir sales bei jojimo maniežus. Įsigiję tokį angarą, galite būti tikri, kad pastatas visada bus kokybiškas, nes tokių įmonių profesionali komanda puikiai išmano, kaip gaminti ir statyti šiuos pastatus. Be to, toks plieninis, metalinis ar tentinis angaras gali atrodyti būtent taip, kaip norite, ir idealiai atitikti jūsų poreikius. T.y. jo estetinė išvaizda gali derėti prie aplinkos ir prie kitų jau esančių pastatų. Taigi, jei jums reikia angaro, tačiau nenorite jokių rūpesčių, tokiu atveju darbus patikėkite profesionalioms įmonėms. Jos pasirūpins visais angaro statybos aspektais nuo projekto iki rakto.

Kur įsigyti angarą?

Kur galima įsigyti angarą:

1. www.angar.lt

UAB “Angarai ir Paviljonai” – tai yra specializuota įmonė, dirbanti nuo 2006 m. pradžios, kuri siūlo angarus gamybai, sandėliavimui, žemės ūkiui bei sportui.

2. www.angarastau.lt

“Angaras Tau” – tai profesionalai, gaminantys ir parduodantys įvairios paskirties, pvz., pusapvalius, dvišlaitinius, vienšlaitinius, arkinius, mini ir apšiltintus, angarus visoje Lietuvoje.

3. www.angarustatyba.lt

“LT Konstrukta” – tai 14 metų patirtį turinti įmonė, kuri gamina ir parduoda ekonomiškus, tvirtus ir greitai surenkamus plieninius angarus, pvz., su perdanga, su pastoge, su kranine sija, vienšlaičius, tinkančius šaldytuvams ir nestandartinius.

4. www.euroangarai.lt

“Euro Angarai – tai daugiau nei dešimties metų darbo patirtį turinti įmonė, kuri prekiauja tentiniais angarais. Tentiniai angarai, priešingai nei plieniniai, yra mobili konstrukcija, kuri reikalauja minimalių investicijų, tačiau užtikrina maksimalią kokybę.


Pasidalink su draugais!